Студенти кафедри ХІ стали переможцями Всеукраїнського конкурсу робіт з хімічних технологій та інженерії

На базі Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія». Відеоконференція відбулась 20–21 квітня 2021 року з використанням сервісу Zoom.

Для участі у І етапі ІІ туру конкурсу надійшло 32 наукові роботи з 15 закладів вищої освіти України. До ІІ туру було відібрано 22 роботи.

За підсумками конкурсу студенти-магістри кафедри хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» Анна Глуханюк та Роман Чижович здобули перше місце. Переможці представили наукову роботу на тему «Дослідження екстракції рослинних олій за допомогою полярних розчинників».

Ще один студент кафедри хімічної інженерії Ігор Мітін з дослідженням на тему «Фільтраційне сушіння техногенної сировини для виробництва легких наповнювачів» здобув диплом ІІІ ступеня. Таким самим дипломом нагороджено й студентку напряму «Хімічна технологія» Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Соломію Манькевич за роботу «Одержання полімерних композитів на основі металізованих гранул полівінілхлориду».

Результати конкурсу