Наука

Представники кафедри хімічної інженерії взяли участь у стартовій зустрічі проєкту Horizon Europe INITIATE

Завідувач кафедри хімічної інженерії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки професор Володимир Атаманюк та доцент Олександр Іващук взяли участь у стартовій зустрічі партнерів у межах проєкту Horizon Europe «Підтримка європейських досліджень і розробок через співпрацю із зацікавленими сторонами та інституційну реформу» (SupportINg European… Читати повністю >>

За підсумками конференції “Chemical Technology and Engineering – 2023” опублікувано монографію

Опубліковано колективну монографію, що містить розширені статті учасників IV Міжнародної наукової конференції Chemical Technology and Engineering – 2023 («Хімічна технологія та інженерія – 2023»), що відбулася в червні у Національному університеті «Львівська політехніка».

Читати повністю >>

Викладачі кафедри хімічної інженерії відвідали Łukasiewicz – Інститут нових хімічних синтезів у Польщі

Нещодавно делегація науковців кафедри хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» на чолі з завідувачем кафедри професором Володимиром Атаманюком відвідала Інститут нових хімічних синтезів дослідницької мережі Łukasiewicz у місті Пулави, Польща.

Читати повністю >>

На кафедрі ХІ відбулась IV Міжнародна наукова конференція “Chemical Technology and Engineering – 2023”

26–29 червня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась IV Міжнародна наукова конференція Chemical Technology and Engineering – 2023 («Хімічна технологія та інженерія – 2023»). Зважаючи на російську збройну агресію проти України, науковий захід відбувся у гібридному режимі – учасники могли брати участь як очно, так і дистанційно.

Читати повністю >>

На кафедрі ХІ відбулась ІІІ Міжнародна наукова конференція Chemical Technology and Engineering – 2021

21–24 червня 2021 року на базі кафедри хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» вже втретє відбулась Міжнародна конференція, присвячена актуальним питанням хімічної технології та інженерії.

Читати повністю >>