Новий електронний посібник з дисципліни «Процеси і апарати хімічної технології»

До уваги студентів!
Викладачами кафедри хімічної інженерії Національного університету “Львівська політехніка” розроблено новий електронний навчальний посібник “Практикум з дисципліни “Процеси і апарати хімічної технології” “Частина 1. Гідромеханічні процеси”.

Посібник призначено для вивчення практикуму та самостійного опрацювання дисципліни «Процеси і апарати хімічної технології» для студентів базових напрямків 6.051302 «Хімічна інженерія», 6.051301 «Хімічна технологія», 6.051701 «Харчова технологія та інженерія», 6.120201 «Фармація», 6.051401 «Біотехнологія», 6.050503 «Машинобудування».
У посібнику наведено короткі теоретичні засади курсу, присвячені гідромеханічним процесам, а також типові задачі та їх розв’язки.
Подано глосарій основних термінів та перелік рекомендованих літературних джерел.
Посібник дозволяє узагальнити лекційний матеріал дисципліни та доступний для перегляду у будь-якому браузері на комп’ютері, планшеті чи мобільному пристрої.

Електронний навчальний посібник “Практикум з дисципліни “Процеси і апарати хімічної технології” “Частина 1. Гідромеханічні процеси” доступний у Віртуальному начальному середовищі Львівської політехніки за посиланням: http://vns.lp.edu.ua/course/view.php?id=13218