Друга частина електронного посібника з дисципліни «Процеси і апарати хімічної технології»

До уваги студентів!
У Віртуальному навчальному середовищі Львівської політехніки розміщено другу частину електронного навчального посібника “Практикум з дисципліни “Процеси і апарати хімічної технології” – “Частина 2. Розділення неоднорідних систем”.

Електронне видання є продовженням електронного практикуму “Частина 1. Гідромеханічні процеси”.

Посібник призначено для вивчення практикуму та самостійного опрацювання дисципліни «Процеси і апарати хімічної технології» для студентів базових напрямків 6.051302 «Хімічна інженерія», 6.051301 «Хімічна технологія», 6.051701 «Харчова технологія та інженерія», 6.120201 «Фармація», 6.051401 «Біотехнологія», 6.050503 «Машинобудування».
У посібнику наведено короткі теоретичні засади курсу, присвячені гідромеханічним методам розділення неоднорідних систем та перемішування у рідкому середовищі, а також типові задачі та їх розв’язки.
Подано глосарій основних термінів та перелік рекомендованих літературних джерел.
Посібник дозволяє узагальнити лекційний матеріал дисципліни та доступний для перегляду у будь-якому браузері на комп’ютері, планшеті чи мобільному пристрої.

Електронний навчальний посібник “Практикум з дисципліни “Процеси і апарати хімічної технології” “Частина 2. Розділення неоднорідних систем” доступний у Віртуальному навчальному середовищі Львівської політехніки за посиланням: http://vns.lp.edu.ua/course/view.php?id=13254